Tarih : 25/09/2022 Saat : 10:27

Tarsus Pusula

Mersin Vergi dairesi Başkanı Seyfettin BAYSAL 7256 Sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması hakkında çağrıda bulundu.
194
15 Aralık 2020 - 14:56

Mersin Vergi dairesi Başkanı Seyfettin BAYSAL 7256 Sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması hakkında çağrıda bulundu.

Başkan Baysal yaptığı çağrıda;

“7256 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Hakkında Kanun 17 Kasım 2020 tarihinde yürürlüğe girmiş olup vergi borcu, sigorta prim borcu, öğrenim kredisi borcu, ecrimisil, motorlu taşıtlar vergisi ve trafik para cezası gibi borçların yeniden yapılandırılması için son müracaat tarihi 31 Aralık 2020 dir.

Mersin Vergi Dairesi Başkanlığımız yetki alanı içerisinde; Yasanın yürürlüğe girdiği tarihten bu güne kadar İnteraktif Vergi Dairesi üzerinden yapılan müracaatlar başta olmak üzere toplam  86.428 müracaat alınmış ve yoğun bir şekilde müracaatlar devam etmektedir.

Yapılandırma başvuruları vergi dairesine gitmeden İnteraktif Vergi Dairesi (https://ivd.gib.gov.tr) üzerinden kolaylıkla yapılabilmekte ve müracaat sonuçları da aynı adresten takip edilebilmektedir.

Mükelleflerimizin borçlarını yapılandırarak, fırsatları kaçırmamaları gerektiğini hatırlatır. Sağlıklı günler dileriz” dedi.

ucuz instagram beğeni satın al

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeketÇantaÇanta aksesuarlarBebek bakım çantasıSpor çantaOkul çantasıLaptop çantasıPortföy çantaBel çantasıPostacı çantasıEl çantasıSırt çantaBebek bakım çantasıOmuz çantası

Pet Shop