:
Tarih : 26/06/2022 Saat : 14:12

Tarsus Pusula

Ankara Tarsuslular Derneği (TADER) Başkanı Semih ÖZSU ‘’Kurban Bayramı’’ nedeniyle mesaj yayımladı…
532
20 Temmuz 2021 - 14:07

Ankara Tarsuslular Derneği (TADER) Başkanı Semih ÖZSU ‘’Kurban Bayramı’’ nedeniyle mesaj yayımladı…

Semih Özsu mesajında; “Bayramlar birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk ve dayanışma duygularının en yoğun yaşandığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutularak sevinçlere ortak olunduğu en anlamlı günlerdir.

Tüm insanlığıtehdit etmeye devam edenKoronavirüs salgını nedeniyle geçen yıl buruk bir şekilde sevdiklerimizden uzakta kutladığımız Kurban Bayramı’mızı, geçen süreç içerisinde Devletimiz tarafından alınan yoğun tedbirler ve başarılı aşılama programı uygulamasıile bu kurallara büyük oranda uyan yüce milletimizin duyarlılığı sayesinde bu yıl sevdiklerimizle birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşayacağız.

Ancak, salgın tehlikesini daha tam anlamıyla atlatmadığımızı da unutmamalıyız.

Bu nedenle,bayram sevincimizi felakete dönüştürmemek için tedbirlere uymalı, aşılarımızı yaptırmalı, trafik kurallarına azami düzeyde riayet etmeye özen göstermeliyiz.

Bu duygularla,nice Bayramlarımızı birlik içinde sağlık ve huzurla kutlamak temennisiyle,baştadeğerli hemşehrilerimizin, aziz milletimizinve tüm İslam aleminin Mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, ülkemize esenlik, dünyamıza barış getirmesini diliyorum.’’ dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

instagram volgers kopenvolgers kopenbuy windows 10 probuy windows 11 pro