Tarih : 25/09/2022 Saat : 10:48

Tarsus Pusula

Başarır: 40 Yıldır Borsa Üyesi olmaktan onur duymaktayım 
258
13 Ekim 2021 - 14:55

Başarır: 40 Yıldır Borsa Üyesi olmaktan onur duymaktayım 

Tarsus Ticaret Borsası gerçekleştirdiği üye ziyaretlerinde üyelerinin talep ve isteklerini dinlemeye, birlikte çözüm üretmeye devam ediyor. 

Borsa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Seçer ve Genel Sekreter Hasan Şanlı,  Başarır Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi – Tevfik Başarır’ı iş yerinde ziyaret etti.

Gündeme dair konular ile Borsanın faaliyetleri üzerinde görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Tevfik Başarır , ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek  Borsanın en eski üyelerinden biri olduğunu, Yönetim Kurulu Üyeliği ve Meclis Başkanlığı yaptığı dönemlerden bahsederek “1987 yılında başlayan Borsa yönetim kurulu üyeliğim 2013-2018 yılları arasında Borsa Meclis başkanlığım ile devam etti.” Dedi.

Tarsus Ticaret Borsası’nın bugün geldiği noktada yakaladığı  üstün  başarı ivmesinin birlik ve beraberlik anlayışı içinde yürütülen bir takım çalışmasının eseri olduğunu belirten Başarır, Tarsus Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu, Meclisi, üyeleri, genel sekreteri ve personeli ile Tarsus’ta ilklere öncülük yapan kuruluş olduğuna değindiği sohbetinde, Tarsus’un ekonomi ve ticaretinin ve daha birçok alanda  gelişimine  Tarsus Ticaret Borsasının  önemli katkıları bulunduğunu dile getirdi.

Başarır, Tarsus Ticaret Borsasının, bundan sonraki süreçte de Tarsus ve ülkenin yararına olan her şeye öncülük edeceğine ve geçmişte olduğu gibi gelecekte de ilkleri gerçekleştireceğine ve daha bir cok başarıya imza atacağına yürekten inandığını vurguladı.

Başkan Yardımcısı Seçer ,40 yılı aşkındır borsa üyeliği yönetim kurulu üyeliği ve son olarak meclis başkanlığı görevini yapan Tevfik Başarır’a verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür ederek, Tarsus ekonomisine yön veren tarım sektörünün iş erbaplarının  birbirleri ile aralarındaki köprüleri sağlamlaştırma adına organize ettikleri bu ziyaretler kapsamında” Yüksek miktarda tescil yapan, ihracat yapan, uzun yıllardır Borsa’ya hizmet veren, gönül veren, üyelerimizi de Genel Sekreterimiz ile ziyaret ederek, bir anlamda hem gönüllerini alarak hem de yüzlerini görme imkanı buluyoruz” dedi.

Seçer ziyaretin sonunda Tarsus Ticaret Borsasının gelişmesine katkı sağlayan, emek harcayan Başarır’a teşekkür plaketi takdim etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeketÇantaÇanta aksesuarlarBebek bakım çantasıSpor çantaOkul çantasıLaptop çantasıPortföy çantaBel çantasıPostacı çantasıEl çantasıSırt çantaBebek bakım çantasıOmuz çantası

Pet Shop