Tarih : 26/11/2022 Saat : 16:43

Tarsus Pusula

<
BAŞKAN ÖZSU’DAN 19 MAYIS MESAJI
180
18 Mayıs 2021 - 20:35

Ankara Tarsuslular Derneği (TADER) Genel Başkanı Semih Özsu

‘’19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’’dolayısıyla bir mesaj yayımladı…

 Semih Özsu mesajında;’’19 Mayıs 1919,Mustafa Kemal’in Samsun’a ayak basmasıyla birlikte bir milletin kaderinin değiştiği, milli mücadele meşalesinin ateşlendiği ve Anadolu’da yeni bir Türk Devleti’nin temellerinin atıldığı gündür.

Mustafa Kemal’in önderliğinde başlayan Millî Mücadele,Yüce Türk Milletinin vatan sevgisi, azimve kararlılığı ile birleşerektüm yurtta dalga, dalgayayılmış ve zaferle sonuçlanmıştır.

Atalarımız tarafından, özgürlük ve bağımsızlığımız için yakılan Millîmücadele meşalesi102 yıldır daha da güçlenerek yanmaktadır. Türk milleti olarak bu emanete sahip çıkmak hepimizin en ulvi görevidir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin büyümesinive daha güçlü bir devlet olabilmesini ancak Türk gençliğinin azim ve kararlılığıile başarılabileceğine inanan Gazi Mustafa KemalAtatürk, kurduğu Cumhuriyeti koruma ve yaşatma görevinide yine çok inandığı ve güvendiği Türk gençliğine emanet etmiştir. Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ ün söylediği;’’Ey yükselen yeni nesil gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yüceltecek olan sizlersiniz’’ sözünü özümseyen, iyi anlayan Türk gençliği,her alanda daha güçlü ve büyük bir Türkiye için gösterdiği hedefler doğrultulunda var gücüyle çalışmaktadır.

Bu duygularla Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle yad ediyor, başta gençlerimiz olmak üzere, yüce milletimizin19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum’’ dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeketÇantaÇanta aksesuarlarBebek bakım çantasıSpor çantaOkul çantasıLaptop çantasıPortföy çantaBel çantasıPostacı çantasıEl çantasıSırt çantaBebek bakım çantasıOmuz çantası

Pet Shop