:
Tarih : 17/08/2022 Saat : 18:47

Tarsus Pusula

CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ VE PARTİ MECLİSİ ÜYESİ ALİ MAHİR BAŞARIR’IN 10 KASIM MESAJI
169
10 Kasım 2020 - 9:30

CHP Mersin Milletvekili ve PM üyesi Ali Mahir Başarır, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82. yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ VE PARTİ MECLİSİ ÜYESİ ALİ MAHİR BAŞARIR’IN 10 KASIM MESAJI

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ayrılışının 82. yılında değeri her gün artan bir dünya lideridir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, fikirleriyle ve eserleriyle tüm şişli escort dünyaya örnek olmuş ve bizlere emanet ettiği laik Türkiye Cumhuriyeti ise en büyük eseri olmuştur.

Aynı çağda yaşayan ve dünyada endişe ve korkunun simgesi haline gelen bazı liderler geride bıraktıkları kötü miraslarıyla anılırken, Mustafa Kemal Atatürk barışın, kardeşliğin, hoşgörünün, özgürlüğün, demokrasinin ve bağımsızlığın sembol ismi olmuştur.

Gelecekte ülke yönetiminde söz sahibi olacak gençlerimizin,  ancak Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin açtığı yoldan yürüyerek başarı sağlayacaklarının bilincinde olmaları gerekmektedir.

Her 10 Kasım, aynı zamanda Cumhuriyetimizin kazanımlarını sahiplenme, koruyup kollama, geliştirme ve gelecek kuşaklara taşıma günüdür.

Bu düşüncelerle, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Cumhuriyet Halk Partisinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 82. yılında bir kez daha minnet, şükran ve rahmetle anıyor, manevi huzurunda saygıyla eğiliyorum.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dantelli iç çamaşır takımı

Pet Shop