:
Tarih : 26/05/2022 Saat : 3:00

Tarsus Pusula

TADER Genel Başkanı Semih Özsu Ramazan Ayı dolayısıyla mesaj yayımladı…
137
12 Nisan 2021 - 16:37

Ankara Tarsuslular Derneği Genel Başkanı Semih Özsu Ramazan Ayı dolayısıyla mesaj yayımladı…

Semih Özsu Mesajında;’’Bu yılda hayatımıza sayısız güzellikler katan rahmet, bereket, bağışlanma ve huzur mevsimi Ramazan ayına sağlıkla kavuşmanın sevinci içerisindeyiz.

Maalesef, bir yılı aşkın bir süredir devam etmekte olan Koronavirüs salgını nedeniyle,

o özlemini duyduğumuz kalabalık aile ve dost iftar sofralarında, sohbetlerinde bir araya gelememenin burukluğunu hissedeceğiz. Sahurun bereketini, iftarın sevincini, teravinin coşkusunu Mübarek Ramazan ayını anlamlı kılan birçok güzelliği bu yıl evlerimizde hissedip yaşayacağız.Önümüzdeki yıllarda da aynı özlemle girmemek için, böylesine zor zamanlarda sabır, irade ve azimle gerekli tedbirleri almalı, yaşadığımız bu hassas süreçle ilgili üzerimize düşen sorumluluğuyerine getirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tekrar gelişiyle gönüllerimizi aydınlatan rahmet ve bereket iklimi Mübarek Ramazan ayının, kalplerimize huzur, hanelerimize bereket, ailemize, ülkemize ve İslâm âlemine hayırlar getirerek bütün insanlığın huzuru ve iyiliğine vesile olmasını Yüce Rabbim’ den niyaz ediyor, siz değerli hemşehrilerimize sağlıklı ömürler diliyorum’’ dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

instagram volgers kopenvolgers kopenbuy windows 10 probuy windows 11 pro