:
Tarih : 26/05/2022 Saat : 22:55

Tarsus Pusula

Kırşehir Ticaret Borsası’na Kıyaslama Ziyareti
93
04 Ağustos 2021 - 21:11

Kırşehir Ticaret Borsası’na Kıyaslama Ziyareti

 Kıyaslama ziyareti kapsamında Tarsus Ticaret Borsası’na kıyaslama ziyaretinde bulundu.

TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında 20 Kasım 2015 tarihinde “Kardeş Borsa” protokolü imzalayan iki kurum Akreditasyon çalışmaları kapsamında bir araya geldi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi kapsamında Mali Yönetim, ,İnsan Kaynakları Yönetimi, Üye İlişkileri, Kalite Yönetimi, İletişim Ağı ve Borsacılık Faaliyetleri kapsamında  iyi uygulamalar ve çalışmaların değerlendirildiği buluşmada, kurumsal gelişime, teknolojik gelişmeye, alt yapı hazırlıkları tamamlanan gelecekle ilgili projeler konusunda da fikir alışverişinde bulunuldu.

Kurumlar arasında kalite bilincinin arttırılmasına yönelik hizmet türleri ve iki şehirde aynı işle iştigal eden üyelerin sorunlarının çözülme noktasında yapılan uygulamalar ile borsacılık faaliyetlerine ilişkin hizmetlerin değerlendirildi.

Hayvancılık konusunda sürdürülebilir yenilikçi bir sisteme geçen Kırşehir Ticaret Borsası , hayvan pazarlarında alım satıma giren hayvanların dijital sensörler sayesinde giriş çıkış ve sayılarının tespit edileceği bir sistem kurdukları, Tarsus Ticaret Borsası’nın ise 40 bin tonluk LİDAŞ ile iki kurumun bölgelerinde üyelerine ve üreticilere hizmet noktasında gelişime devam ettikleri gözlendi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

instagram volgers kopenvolgers kopenbuy windows 10 probuy windows 11 pro