:
Tarih : 09/08/2022 Saat : 22:58

Tarsus Pusula

Milletvekili Gökçel’den Başkan Şahin’e Ziyaret
163
03 Eylül 2020 - 10:12

CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel 1 nolu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi başkanı Mahmut Şahin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Kooperatif yönetim kurulu üyeleri Kaplan Kiltaş, Aziz Keleş, Cumali Taş ile denetim kurulu üyeleri Mustafa Güçyetmez ve Cemal Öner’de hazır bulundu.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette, geçmişte de var olan esnafların sorunlarının yanı sıra pandemi dolayısıyla şartların daha zorlaştığı bu günlerde esnafların yükünün daha da ağırlaştığının altını çizerek sözlerine başlayan Milletvekili Gökçel, “Cumhuriyet Halk Partisinin her zaman esnafın yanında olduğunu, destek amacıyla Meclis gündemine daima bu sorunların çözümü noktasında öneriler getirdiklerini ve hükümete tavsiyelerde bulunduklarını  belirtti”.

Milletvekili Gökçel; “Hükümetin zaman zaman esnaflara düşük faizli kredilerle destek olmaya çalıştığını ama bunun yeterli olmadığının görüldüğünü, yaptıkları ziyaretler sırasında esnafın daha fazla destek beklediğini ve Parti olarak bu konuda da raporlar hazırlayarak TBMM açıldığında esnafların beklentilerini içeren bu çalışmaların yeniden gündeme taşınacağı bilgisini verdi”.

Başkan Mahmut Şahin’de Millet Vekili Gökçel’e “ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, esnaf kesimine göstermiş oldukları yakınlıktan ve vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti”.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Pet Shop