:
Tarih : 23/05/2022 Saat : 6:05

Tarsus Pusula

‘Milli Eğitim Yatırımları Değerlendirme Toplantısı’ Vali Su’nun Başkanlığında Yapıldı
65
13 Mayıs 2022 - 11:19

‘Milli Eğitim Yatırımları Değerlendirme Toplantısı’ Vali Su’nun Başkanlığında Yapıldı

Mersin’de proje aşamasında olan, yapımı devam eden ve biten eğitim yatırımlarının ele alındığı ‘Milli Eğitim Yatırımları Değerlendirme Toplantısı’ Vali Ali İhsan Su başkanlığında gerçekleştirildi.

Sahil Valilikte düzenlenen toplantıya, Vali Yardımcısı İbrahim Küçük, İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Mersin Valiliği Yatırım İzleme Şube Müdür V. Hasip Selçuk ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kamil Çelebi Yılmaz, Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Burgut katıldı.

Toplantıda yaptığı konuşmasında Mersin’e yeni derslikler kazandırmak için çalışmaların aralıksız olarak devam etiğini belirten Vali Ali İhsan Su, 2022 yılı itibariyle ilimizde 83 okul projesinin bulunduğunu kaydederek, bunlardan 4 projenin tamamlandığını, 17 projede çalışmaların devam ettiğini, 62 projenin ise ihale sürecinde olduğunu ifade etti.

Şube Müdürü Fatih Burgut’un, il genelinde eğitim alanında yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında bir sunum yaptığı toplantı, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

instagram volgers kopenvolgers kopenbuy windows 10 probuy windows 11 pro