:
Tarih : 26/05/2022 Saat : 10:43

Tarsus Pusula

Okan Çalışkan’dan Tarsus Emniyetinin duyarlılığına teşekkür
254
04 Ocak 2022 - 20:27

Okan Çalışkan’dan Tarsus Emniyetinin duyarlılığına teşekkür

MEDYA Mensupları Derneği  (MEDYAD)  Başkanı Okan Çalışkan,  son günlerde kent genelinde duvarlara asılan yerel gazetelerin parçalanması olayını  kınarken, olayın failinin yakalandığını açıkladı.

Başkan Çalışkan, üzüntü verici saldırının ardından Tarsus ilçe Emniyet Müdürlüğü nezdinde Asayiş Bürosu ekiplerinin araştırma ve çalışma başlattığını belirterek “Tarsus Emniyetine konuya duyarlılığından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Çalışkan konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Tarsus’ta değişik yerlerde bulunan ve yerel gazetelerimizin asıldığı Duvar gazetesi panolarına Aralık ayı içinde iki kez ayrı noktalarda saldırı olayı vuku bulmuştur. Gazetelerimiz parçalanmıştır. Ancak Yeni Tarsus Müzesi yanındaki panoda bulunan tüm yerel gazetelerimizin bıçak yada falçata ile parçalanması bizleri daha da üzmüştür. Bu konuda harekete geçen Tarsus Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin konuya duyarlılığı ve olayın failini yakalamaları teselli kaynağımız olmuştur. Yakalanan şahsın akli dengesinin yerinde olmadığı görülürken, konuya duyarlılık gösteren Emniyet Müdürlüğümüze ve Asayiş Bürosu ekiplerine teşekkür ederiz”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

instagram volgers kopenvolgers kopenbuy windows 10 probuy windows 11 pro