:
Tarih : 17/08/2022 Saat : 19:10

Tarsus Pusula

TADER Genel Başkanı Semih Özsu‘’18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi ’’nin 106. Yıl Dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı…
141
17 Mart 2021 - 10:31

TADER Genel Başkanı Semih Özsu‘’18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi ’’nin 106. Yıl Dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı…

Semih Özsu mesajında;’’ Tarih boyunca, İstiklal ve bağımsızlığını, milli birlik ve vatanın bölünmez bütünlüğünü her şeyin üstünde tutan, esaret altında yaşamayı kabul etmeyerek bu uğurda büyük bedeller ödeyen aziz milletimiz, vatan topraklarını canı pahasına korumasını her zaman bilmiştir.

İşte bu şanlı zafer, bu eşsiz destan da ırk, mezhep, din, dil, ayrımı olmaksızın, asırlardır bir arada kardeşçe yaşayan ve birbirlerine kenetlenen tek vücut olmuş Atalarımız tarafından yokluklar içerisinde, onurlu bir bağımsızlık mücadelesinin sonucunda canlarıyla, kanlarıyla yazdıkları dünya tarihinin en büyük bağımsızlık destanıdır.

Bize düşen görev ise, Atalarımızın emaneti olan bu cennet vatanı,Milli birlik ve dayanışma içindeçok çalışarak bizden sonraki nesillere daha güçlü ve güvenli bir Türkiye olarakbırakmaktır.

Bu düşüncelerle,‘’18 Mart Şehitleri Anma Günü veÇanakkale Zaferi ’’nin 106.Yıl Dönümünde, bir kez daha, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzeretüm Şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden Gazilerimizi rahmetle ve şükranlaanıyorum’’ dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dantelli iç çamaşır takımı

Pet Shop