Tarih : 06/10/2022 Saat : 8:00

Tarsus Pusula

TADER Genel Başkanı Semih Özsu’dan ‘’10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’’ mesajı
179
10 Kasım 2020 - 9:38

TADER Genel Başkanı Semih Özsu’dan ‘’10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’’ mesajı…

Semih Özsu mesajında; “Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 82. yıl dönümünde sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz.

 Gazi Mustafa Kemal Atatürk 10. Yıl Nutkunda: “Türk milleti çalışkandır. Türk milleti zekidir. Çünkü Türk milleti millî birlik ve beraberlikle güçlükleri yenmesini bilmiştir.” diyerek, büyük Türk milletinin karakterini ortaya koymuş, birlik ve beraberliğin önemini vurgulamıştır. Ay yıldızlı bayrağımızın her zaman göklerde dalgalanması ve vatanımızın bir karış toprağında gözü olanlara fırsat vermemek için, Kurtuluş savaşı ruhunu kaybetmeyen bu asil millet bu günde canları pahasına her zorluğun ve hainliğin üstesinden bir ve beraberce gelmektedir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği Cumhuriyetimizi her şartta korumak, ilerletmek, gösterdiği hedefe ulaştırmak, onu yücelterek sonsuza kadar yaşatmak için güçlü bir Türkiye’yi gelecek nesillere emanet etmek en büyük görevimiz ve sorumluluğumuzdur.

Bu düşüncelerle, aramızdan ayrılışının 82. yılında, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Devlet Adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bu cennet vatan için fedakârca canlarını ortaya koymuş tüm şehit ve gazilerimizi vip escort sevgi, saygı ve rahmetle anıyorum.

Ruhları Şad Olsun” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeketÇantaÇanta aksesuarlarBebek bakım çantasıSpor çantaOkul çantasıLaptop çantasıPortföy çantaBel çantasıPostacı çantasıEl çantasıSırt çantaBebek bakım çantasıOmuz çantası

Pet Shop