:
Tarih : 28/06/2022 Saat : 12:23

Tarsus Pusula

TARSUS BELEDİYE BAŞKANI VE BAŞKAN YARDIMCILARI BAYRAMDA DA MESAİDEYDİ
182
04 Ağustos 2020 - 21:29

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Başkan Yardımcıları, ilgili birim müdürleri ile görevli personeller bayram tatili yapmak yerine, şehrin acil çözüme kavuşturulması gereken sorunlarının tespiti için şehrin 179 mahallesini ziyaret ederek muhtarların taleplerini dinlediler.

‘Toroslardan Ovalara 179 Mahalledeyiz’ projesi kapsamında gerçekleştirilen ziyaretlerde muhtarlar ve azalar ile bir araya gelen Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürleri, bayramlaşmanın yanı sıra mahallelerde vatandaşların karşılaştıkları sorunların çözümü için yapılması gerekenleri tespit ettiler.

Muhtarların kendilerine ilettikleri yıllardır çözülemeyen yol bozuklukları, park temizliği ve özellikle içme su eksikliği ile ulaşım konularında şikâyetleri not alan Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan ve Başkan Yardımcıları, bu sorunları kısa sürede ortadan kaldırmak için düğmeye bastılar.

Nüfus ve yüzölçümü açısından 45 merkez mahallesiyle 134 ova ve kırsal mahallesiyle Tarsus’un 54 ilden büyük bir ilçe olduğunun altını çizen Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, “Bir yandan geçmiş dönemden kalan borçları öderken, bir yandan da şehrimizin birikmiş sorunlarını çözüme kavuşturmak adına gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Bizim tatil yapmak gibi bir lüksümüz yok. 12 Mart’tan bu yana Pandemiyle mücadelemizi aksatmadan yürütüyoruz. Bu mücadele ister istemez bazı hizmetlerin gecikmesine sebep oldu. Ancak biz mazeret değil, çözüm üretmek için göreve geldik. Bir yandan bu mücadelemize devam ederken bir yandan da diğer hizmetleri en kısa sürede üreterek sorunsuz bir kenti inşa etmek için elimizden geleni yapacağız. Bu nedenle tatil günlerini dahi çalışma günümüz gibi değerlendirip halkımız ile iç içe olmayı tercih ettik. Halkımızın bize olan güvenini boşa çıkarmayacağız,”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

instagram volgers kopenvolgers kopenbuy windows 10 probuy windows 11 pro