:
Tarih : 28/06/2022 Saat : 12:47

Tarsus Pusula

Tarsus Tarımı İçin Tarımsal Eğitimde İş Birliği Protokolü Tanıtım Toplantısı gerçekleşti
114
16 Şubat 2021 - 11:13

Tarsus Tarımı İçin Tarımsal Eğitimde İş Birliği Protokolü Tanıtım Toplantısı gerçekleşti. 

Tarsus İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Alata Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü ile Tarsus Ticaret Borsası ve Tarsus Ziraat Odası arasında imzalanan iş birliği protokolünün tanıtım toplantısı yoğun katılımcı sayısı ile telekonferans yöntemiyle gerçekleşti. 

 

Protokol ortaklarının iş birliği kapsamında sunacakları desteklerin anlatıldığı toplantıda protokolün amaçları, hedefleri ve beklentiler dile getirildi. 

Tarsus özelinden başlayarak ülke genelinde faaliyet gösteren üretici ve tüketicilere yönelik , üretimden tüketime kadar eğitim ve uygulamalı faaliyetlerin online olarak gerçekleştirileceği belirtilen toplantıda Tarsus’ta üretimi gerçekleştirilen tarımsal ürünlerin görünürlüğünün arttırılması ve pazar ağınının genişletilmesi amaçlandığı ifade edildi. 

 

Yapılacak etkinliklerin tamamı online platformlarda ve facebook, twitter, youtube kanalından yayınlanacağı belirtildi.  

 

Toplantıya katılanlar içinde konusunda uzman kurum ve kuruluşların yetkilileri tarafından protokol kapsamında yapılacak etkinliklere destek beyanları da toplantıda alındı. 

 

“Tarsus Tarımı “ sosyal medya hesapları 

Youtube için https://www.youtube.com/channel/UCdq7tAg45IJOjkihaQS__iw,  Twitter için http://twitter.com/Tarsustarimi,  Facebook için http://facebook.com/tarsustariminsesi, Telegram “Tarsus Tarımı”  

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

instagram volgers kopenvolgers kopenbuy windows 10 probuy windows 11 pro